Захист від алергенів

назафорт
Усуває каскад алергічних симптомів Знижує потребу у використанні системних антигістамінних препаратів

Як працює?

Назафорт містить мікронізовану целюлозу
Мікронізована целюлоза при контакті зі слизовою перетворюється на гель
Гель не заважає доставці чистого повітря в легені

Система доставки

nasafort sprey
При натисканні на флакон поток повітря виштовхує порошок вгору по спеціальній трубці З носика флакона впорскується точне дозування порошку Спеціальна система дозволяє забезпечити рівномірне розподілення мікронізованої целюлози у порожнині носа
Середній розмір мікрочастинок целюлози складає 118 мкм (від 5 до 500 мкм),
що дозволяє їм проникати тільки в носоглотку, не досягаючи трахеї, бронхів, бронхіол та альвеол

На які алергени діє

Пилок Пилок алерген значущих розпилюючих рослин
Побутові Домашній пил, пір'яні подушки, кліщі
Грибкові Різноманітні види грибкових алергенів
Комахи Продукти життєдіяльності тарганів та інших комах
Віруси Бактерії та віруси

Чому Назафорт

Починає працювати вже через 3 хв після використання
Блокує проникнення алергенів у слизову носоглотки
Дозволено використовувати вагітним та жінкам, які годують
НЕ містить гормонів та антигістамінних препаратів
НЕ викликає сонливість
назафорт
НАЗАФОРТ представлений більш ніж у 50 країн світу***
world map

Назафорт Алергія - Захист від вірусів та профілактика алергії бар'єрним способом

Назафорт було розроблено у Великобританії. Захисні властивості целюлози відкрив Майк Джеймс, співробітник косметичної фабрики, на якій целюлозу використовували у виробництві. Назафорт – це спрей на основі гіпоалергенного матеріалу – порошку мікроцелюлози. Цей порошок при контакті зі слизовою оболонкою носа утворює щільний бар'єр, що дозволяє вільно дихати, але не дозволяє проникати в носоглотку різним алергенам (квітковому пилку, плісняві, мікрочасточкам шкіри тварин), а також хвороботворним бактеріям і вірусам.

Сезонна алергія: як захиститися?

Для більшості алергіків найважчі пори року – це весна і літо, період цвітіння. Починаючи з квітня, коли розквітають фруктові дерева, і закінчуючи початком вересня – до цього періоду цвітуть бур`яни. Алергія на амброзію, яка цвіте наприкінці літа, завдає найбільше неприємностей: її алергени дуже агресивні, а сама амброзія розмножується настільки швидко, що в деяких країнах знищення цього бур'яну навіть фінансує уряд.

Чим шкідлива алергія? Не варто думати, що це всього лише неприємні симптоми і не більше. Алергічний риніт, який зазвичай провокує квітковий пилок, без адекватного лікування може перейти в бронхіт, а це вже загрожує розвитком бронхіальної астми. До того ж будь-яка алергія, якщо її не лікувати, може прогресувати в так звану перехресну алергію, яка ускладнює життя ще більше.

warning

Реклама медичного виробу спрей назальний «НАЗАФОРТ захист від алергії»/ «NASAFORT allergy protection». Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією для застосування медичного виробу. Має протипоказання. Зберігати у місцях, недоступних для дітей.
Декларація про відповідність продукції вимогам технічного регламенту щодо медичних виробів № UA.TR.781/LLCUAPFU.
Виробник: Назалезе Лтд, Юніт 3, Вудсайд Хауз, Баллафлетчер Бізнес Парк, Дуглас, Айл оф Мен, ІМ4 4QE, Великобританія (Nasaleze Ltd, Unit 3, Woodside House, Ballafletcher Business Park, Douglas, Isle of Man, ІМ4 4QE UK)
Упаковка може відрізнятися від наявної у продажі