Питання та відповіді

изображение Назафорта
изображение Назафорта

Назафорт від вірусів

Добрый день! Где в Киеве голосеевский район можно купить назофорт антивирус. спасибо

Здравствуйте! Назафорт антивирус можно купить в сети "Аптека низких цен". В Голосеевском районе они находятся по таким адресам: пр. Лобановского, 196 (м. Демеевская), ул. Антоновича, 66 и пр. Глушкова 31а.

Завдяки чому Назафорт антивірус проявляє захисні властивості проти грипу та застуди?

Мікронізована целюлоза, що входить до складу Назафорт антивірус при контакті зі слизовою носа формує захисний бар’єр, який блокує проникнення вірусів та бактерій до слизової носа. А аліцин блокує та нейтралізую віруси та мікроорганізми, що потрапили до порожнини носа.

Чим відрізняється Назафорт антивірус від Назафорт захист від алергії?

До складу Назафорт антивірус, крім мікронізованої целюлози, входить порошок стабілізованого аліцину (екстракту часнику). Завдяки своїм антисептичним властивостям аліцин блокує та нейтралізую віруси та мікроорганізми, що потрапили до порожнини носа.

Чи потребує Назафорт антивірус особливих температурних умов зберігання?

Назафорт антивірус не потребує особливих температурних умов зберігання. Його необхідно зберігати при температурі від 5 до 30 градусів. Саме тому його можна зберігати на робочому місці або ж носити з собою в кишені.

З якого віку можна застосовувати Назафорт антивірус?

Назафорт антивірус дозволений до застосування дітям від 3-х років.

Чи можна застосовувати Назафорт антивірус разом з спреями на основі морської води?

Так, Назафорт антивірус можна поєднувати з іншими назальними спреями, розчини морської води, при цьому слід розводити використання у часі: необхідно спочатку промити ніс розчином, після цього нанести Назафорт антивірус.

Чи можна застосовувати Назафорт антивірус з іншими назальними лікарськими засобами?

Так, можна, Назафорт антивірус слід використовувати не раніше, ніж через 30 хвилин після використання лікарського засобу. НЕ рекомендується одночасне застосування із спреями на масляній основі.

Чи рекомендоване застосування Назафорт антивірус під час хвороби (коли вже захворіли)?

Назафорт антивірус можна застосовувати, якщо симптоми застуди чи грипу уже присутні, щоб скоротити перебіг захворювання. Проте в подібних ситуаціях Назафорт антивірус не використовується як основний засіб для лікування чи зняття симптомів.

Чи знімає використання Назафорт антивірус симптоми нежиті (закладеність носа, соплі)?

Ні, Назафорт антивірус не чинить судинозвужуючої чи протинабрякової дії.

Назафорт від алергії

З якого віку можна застосовувати Назафорт захист від алергії?

Назафорт захист від алергії дозволено використовувати з 3-річного віку.

Чи можна застосовувати Назафорт захист від алергії під час вживання алкоголю?

Оскільки Назафорт захист від алергії діє місцево, а не системно, вживати алкоголь під час застосування не заборонено.

Чи може застосування Назафорт захист від алергії провокувати виникнення алергічної реакції?

Це можливо у випадку індивідуальної чутливості до компонентів продукту.

Чи можна поєднувати використання спрею Назафорт захист від алергії з судинозвужувальними засобами (спреї / краплі / мазі)?

Так, спільне використання з судинозвужувальними назальними засобами прийнятно. Необхідно звернути увагу на наступні моменти: • Використання необхідно розвести за часом - спрей НАЗАФОРТ захист від алергії використовувати не раніше, ніж через 30 хвилин після судинозвужувального засобу • Не використовувати НАЗАФОРТ захист від алергії з спреями / краплями на масляній основі

Чи може Назафорт захист від алергії викликати сонливість?

Оскільки Назафорт захист від алергії не містить антигістамінних (протиалергічних) компонентів, він не викликає сонливість.

Як часто необхідно застосовувати Назафорт захист від алергії?

Назафорт захист від алергії використовується 3-4 рази в день. Також необхідно звернути увагу на те, що після кожного очищення носових ходів слід повторно використати продукт.

Як довго можна використовувати Назафорт захист від алергії?

Немає обмеження по тривалості використання Назафорт захист від алергії. Рекомендований до використання протягом періоду контакту з алергенами.

Чи можна використовувати Назафорт захист від алергії під час вагітності та лактації?

Так, Назафорт захист від алергії дозволено до використання вагітним та жінкам в період лактації.

Задайте питання

На цій сторінці ви знайдете відповіді на найбільш поширеніші питання про продукцію Назафорт і про те, як правильно користуватися спреєм проти алергічного риніту (Назафорт) і для профілактики грипу (Назафорт Антивірус)

.

Профілактика алергічної реакції: коли починати?

Перше цвітіння починається ще наприкінці березня. У цей період алергенів в повітрі ще небагато, а погода сира і прохолодна. Але лікарі-алергологи рекомендують запастися захисним засобом раніше – наприкінці зими. Справа в тому, що ще в кінці лютого і в березні може проявлятися так званий «синдром талого снігу» – як правило, від нього страждають ті, у кого алергія на пил, цвіль або на тварин. Але і «квітковим» алергікам варто бути напоготові: пилок починає визначатися в повітрі вже після відкриття бруньок дерев.

Назафорт розроблений для профілактики алергічного нежитю. Бар'єр з мікроцелюлози захищає слизову носа від контакту з пилком, спорами грибків, пилом і іншими потенційними алергенами.

Як уберегтися від грипу?

Оскільки вірус грипу передається переважно повітряно-крапельним шляхом, захищати потрібно насамперед дихальні шляхи. Особливо важливо це в пікові періоди епідемії грипу. Тим же, хто постійно контактує з великою кількістю людей, особливо медпрацівникам, захист потрібен протягом усього «грипозного» сезону. Назафорт Антивірус розроблений для профілактики грипу та ГРВІ. Бар'єр з мікроцелюлоза, просоченої аллицином (екстрактом часнику) захищає слизову від проникнення вірусів і нейтралізує їх.

warning

Реклама медичного виробу. Перед застосуванням проконсультуйтесь з лікарем.